Hvem er vi?

Dette er gjengen som jobber for å skape smarte digitale løsninger og bedriftshelsetjenester for barnehager, kommuner og skoler.

Produktavdeling

Marianne Amundsen Bergrud

HMS-rådgiver og produkteier PBL Mentor HMS

Tlf: 75 55 37 81 / Mobil: 995 07 427
E-post: marianne@pbl.no

Petrine Skog

HMS-rådgiver

Tlf: 75 55 38 50
E-post: petrine@pbl.no

Kjersti Flasnes

HMS-rådgiver

Tlf: 75 55 38 82
E-post: kjersti.flasnes@pbl.no

Lars Espolin Johnson

produkteier PBL Mentor Kidplan

Tlf: 75 55 38 57 / Mobil: 482 38 400
E-post: lars.johnson@pbl.no


Utviklingsavdeling

Gøran Kristensen

senior systemutvikler

Tlf: 75 55 38 30 / Mobil: 466 63 070
E-post: goran@pbl.no

Vegard Kartfjord

senior systemutvikler

Tlf: 75 55 38 53 / Mobil: 958 01 556
E-post: vegard@pbl.no

Kristin Skjørseter

systemutvikler

Tlf: 75 55 39 03 / Mobil: 926 83 423
E-post: kriskj@pbl.no

Kjetil Hafstad

senior systemutvikler

Tlf: 75 55 39 18
E-post: kjetil.hafstad@pbl.no

Elisabeth Hansen

systemutvikler

Tlf: 75 55 38 28 / Mobil: 902 21 255
E-post: elisabeth@pbl.no

Bjørge Susæg Stafsnes

senior systemutvikler

Tlf: 75 55 38 71
E-post: bjorge@pbl.no

Dan Ove Aalstad

senior systemutvikler

Tlf: 75 55 39 13
E-post: danove@pbl.no

Martin Elvevoll

systemutvikler

Tlf: 75 55 37 71
E-post: martin@pbl.no


Salgsavdeling

Johnny Raanes

salgssjef

Tlf: 75 55 37 57 / Mobil: 911 39 037
E-post: johnny@pbl.no

Linda L. Brennsæter

rådgiver

Tlf: 75 55 37 65 / Mobil: 959 94 121
E-post: linda@pbl.no

Jørn Anders Jørgensen

key account manager

Tlf: 75 55 38 43 / Mobil: 982 44 452
E-post: jorn.anders@pbl.no


Bedriftshelsetjeneste

Jannicke Traaen Tofsland

HMS-rådgiver/yrkeshygieniker avdelingsleder Østlandet

Tlf: 75 55 38 61 / Mobil: 934 97 525
E-post: jannicke@pbl.no

Frøydis Våge

HMS-rådgiver/ergoterapeut/avdelingsleder Vestlandet

Tlf: 75 55 37 89 / Mobil: 928 11 599
E-post: froydis@pbl.no

Hanne Kvaløsæter

Spesialrådgiver ledelse og arbeidsmiljø

Tlf: 75 55 37 70 / Mobil: 901 50 139
E-post: hannek@pbl.no

Lise Marie Grøttland Brox

HMS-rådgiver/sykepleier/HMS-verneingeniør

Tlf: 75 55 38 76 / Mobil: 911 65 142
E-post: lise@pbl.no

Sølvi Mellingen

HMS-rådgiver/yrkeshygieniker

Tlf: 75 55 38 85 / Mobil: 982 30 714
E-post: solvi@pbl.no

Anette Grainger

HMS-rådgiver/fysioterapeut

Tlf: 75 55 37 76 / Mobil: 959 69 720
E-post: anette.grainger@pbl.no

Kjetil Landsverk

HMS-rådgiver/fysioterapeut

Tlf: 75 55 38 58 / Mobil: 997 22 144
E-post: kjetil@pbl.no

Anne-Lise Hole Blakstad

HMS-rådgiver/sykepleier

Tlf: 75 55 38 23 / Mobil: 934 90 377
E-post: anne-lise.blakstad@pbl.no

Katrine Skjetne

HMS-rådgiver/fysioterapeut

Tlf: 75 55 3860 / Mobil: 980 73 594
E-post: katrine@pbl.no

Hanne Bjerke

HMS-rådgiver/sykepleier

Tlf: 75 55 38 75 / Mobil: 416 27 278
E-post: hanne.s@pbl.no

Sven Tore Grimstad

bedriftslege

Tlf: 75 55 37 00
E-post: bht@pbl.no

Johanne Lie-Berland

HMS-rådgiver/fysioterapeut

Tlf: 75 55 38 88 / Mobil: 957 33 785
E-post: johanne@pbl.no

Annette Johansen

prosjektsekretær

Tlf: 75 55 38 52
E-post: annette.johansen@pbl.no


IT support

Harald Karlsen

IT-konsulent

Tlf: 75 55 38 32 / Mobil: 906 57 152
E-post: harald@pbl.no

Jøran Hetty

IT-konsulent

Tlf: 75 55 37 68 / Mobil: 951 33 872
E-post: joran@pbl.no

Espen Johnsen

IT-konsulent

Tlf: 75 55 38 38 / Mobil: 992 36 462
E-post: espen.j@pbl.no


IT-avdelingen

Frank Roger Dahl

IT-leder

Tlf: 75 55 38 34 / Mobil: 975 23 972
E-post: frank@pbl.no

Øyvind Lie

IT-konsulent

Tlf: 75 55 38 31 / Mobil: 976 68 864
E-post: oyvind@pbl.no

Marius Ulriksen

IT-systemkonsulent

Tlf: 75 55 39 16 / Mobil: 920 16 198
E-post: marius.ulriksen@pbl.no

Espen Kristensen

prosjektleder

Tlf: 75 55 38 29 / Mobil: 905 35 646
E-post: espen.kristensen@pbl.no


Administrasjon

Jørn-Tommy Schjelderup

direktør

Tlf: 75 55 37 51 / Mobil: 975 23 821
E-post: jorn@pbl.no

Aurora Dyrnes

markedssjef

Tlf: 75 55 37 54 / Mobil: 952 42 385
E-post: aurora@pbl.no

Håvard Skog Hansen

markedskoordinator

Tlf: 75 55 37 42 / Mobil: 934 67 710
E-post: havard@pbl.no